skontaktuj się z nami
Akceptuję

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Jak to działa?

Krok 1 - Wypełnij formularz

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, by konsultant Euro-Czek.pl mógł oddzwonić do Ciebie na podany numer telefonu. Otrzymasz e-mail potwierdzający przyjęcie zgłoszenia w systemie Euro-Czek.pl. 
 

Krok 2 - Skontaktujemy się z Tobą

Konsultant Euro-Czek.pl oddzwoni do Ciebie na podany w formularzu numer telefonu i poinformuje Cię o szczegółach procedury przyjęcia czeku do realizacji. Powiedz też, czy wolisz otrzymać dokumenty drogą mailową czy pocztową.
 

Krok 3 - Otrzymasz dokumenty - odeślij je do nas

Na podany przez Ciebie adres otrzymasz dokumenty: 2 egzemplarze umowy wraz z formularzem. Podpisz umowę (jeden egzemplarz zostaw sobie, jeżeli nasza firma już się podpisała). Dołącz prawidłowo podpisany czek:

  • niebieskim długopisem - nie używaj długopisu żelowego,
  • wzdłuż krótszej krawędzi lub w specjalnie wyznaczonym miejscu.

Dołącz czytelne ksero paszportu lub dowodu osobistego. Wszystkie dokumenty razem czyli umowę/y, czek, ksero paszportu lub dowodu - wyślij pocztą listem poleconym na nasz adres:

CUF Sp. z o.o.
ul. Szelągowska 25/2-3; 61-626 Poznań

Gdy tylko otrzymamy Twoje dokumenty, rozpocznie się procedura realizacji czeku.

Możesz również pobrać dokumenty tutaj: POBIERZ

Zrealizujemy dla Ciebie czeki skarbowe wystawione przez zagraniczne urzędy skarbowe (HMRC-UK, REVENUE-IRELAND, IRS-USA, PODATKI STANOWE-USA, DSFA-IRELAND – zwrot PRSI).

 

Krok 4 - Przelew pieniędzy na konto

Czeki skarbowe realizujemy wg procedury: od otrzymania czeku w ciągu 5 dni roboczych składamy czek do inkasa banku. Po 5 dniach roboczych od tego momentu - przelewamy pieniądze na podany przez Ciebie numer konta. O przelewie pieniędzy z realizacji czeku również poinformujemy Cię w mailu. Procedura trwa łącznie 8-10 dni roboczych.


Bez żadnych kosztów i zobowiązań.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Pełna treść klauzuli
Sprawdź ile pieniędzy Ci się należy
Zrealizowaliśmy już:
12 946 czeków
na łączną kwotę:
29 493 896 zł
Marka Euro-Czek.pl jest własnością CUF Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Szelągowskiej 25/2-3, 61-626 Poznań, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe-Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, KRS 0000303597, NIP: 9721176202, Regon: 300803988, o kapitale zakładowym w wysokości 337 500,00 zł, opłaconym w całości, info@euro-czek.pl